پروژه انتقال اطلاعات بیسیم مبتنی بر FSK
شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵
0 نظر
2221 بازدید

 

 

در این پروژه از یک عدد فرستنده و گیرنده بی‌سیم مبتنی بر مدولاسیون FSK استفاده شده همچنین از یک کی‌پد 4*4 جهت تعیین اطلاعات ارسالی و یک LCD کاراکتری جهت نمایش اطلاعات دریافتی استفاده شده است. این پروژه بر اساس میکروکنترلرهای AVR طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است. در این سیستم با فشار دادن هر کلید اطلاعات منحصر به فرد و مشخصی روی نمایشگر نشان داده می‌شود. برد این سیستم تا فاصله 100 متر در فضای باز می‌باشد.

این پروژه کاربردهای زیادی در زمینه کنترل روبات و یا سیستم‌ها Sensor Network در اشل‌های تحقیقاتی و نیمه صنعتی دارد.

از آنجا که مدولاسیون FSK یک روش امن و قابل اعتماد در برابر نویزها می‌باشد می‌تواند به خوبی در کنترل وسایل صنعتی و در محیط‌های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

جدیدترین محصولات :

عملکرد ما :

 • طراحی سخت افزار

   

   

  طراحی و ساخت و تولید انواع سیستمهای اتوماسیون صنعتی و انواع پروژه های مبتنی بر بوردهای هوشمند الکترونیکی و همچنین انواع ماژولها و بوردهای واسط تصویر، شبکه، صدا و...

 • طراحی نرم افزار

   

   

  طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مبتنی بر تصویر (پردازش تصویر) و همچنین مبتنی بر وب و ویندوز...

 • خط تولید و مونتاژ

   

   

  گروه دیجیتال الکترونیک با توجه به خط تولید و افراد متخصصی  که در این زمینه دارد میتواند مونتاژ قطعات را در انواع بوردهای الکترونیکی با تیراژهای مختلف و با کیفیت بالا به انجام برساند.

 • پشتیبانی کامل و دائم

   

   

  از آنجا که گروه دیجیتال الکترونیک خود طراح و سازنده انواع محصولات و پروژه های نرم‌افزاری سخت‌افزاری است، توانسته پشتيباني کامل و دائمی را بطور نامحدود داشته باشد.