سیستم اعلان کد cpr یا کد 99
دوشنبه ۰۷ تير ۱۳۹۵
0 نظر
3114 بازدید

 

با توجه به اهمیت زمان در شروع و اجرای عملیات احیای قلبی و ریوی (CPR) ، استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم‌های الکترونیکی می‌تواند در سرعت بخشیدن به امدادرسانی و در نتیجه موفقیت عملیات گروه CPR  بسیار مفید واقع  شود. هم اکنون در اکثر بیمارستانها مسیر درخواست تا اعلام کد CPR، از طریق تماس با بخش اطلاعات و پیجینگ بیمارستان و اعلام کد انجام می‌شود.

می‌دانیم به دلایل مختلف از جمله اشغال بودن خطوط تلفن و یا اشغال بودن سیستم صوتی، امکان ایجاد تاخیر و وقفه در این مسیر وجود دارد، ضمن اینکه در بهترین وضعیت این مسیر اطلاعاتی از 20 تا 40 ثانیه زمان خواهد برد. با استفاده از سیستم اعلام کننده کد  CPR(کد 99) که یک سیستم پیشرفته ارتباطی با قابلیت اطمینان بالا می‌باشد، می‌توان یک مسیر میانبر برای مسیر اطلاعاتی مرسوم ایجاد نمود. بدین صورت که با نصب این سیستم در بخش مرکزی سیستم پیجینگ بیمارستان و اتصال آن به سیستم مرکزی صوتی بیمارستان و همچنین نصب یک کلید ساده (CALL KEY) در بخش‌های مورد نظر مرکز درمانی، و اتصال آنها به این سیستم، و به محض فشار دادن کلید مربوط به هر بخش بصورت صوتی بخش تقاضا کننده احیا را  در محیط بیمارستان معرفی می‌نماید.
 

هم اکنون این پروژه بعنوان یک محصول ویژه گروه مهندسی دیجیتال الکترونیک میباشد.

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

جدیدترین محصولات :

عملکرد ما :

 • طراحی سخت افزار

   

   

  طراحی و ساخت و تولید انواع سیستمهای اتوماسیون صنعتی و انواع پروژه های مبتنی بر بوردهای هوشمند الکترونیکی و همچنین انواع ماژولها و بوردهای واسط تصویر، شبکه، صدا و...

 • طراحی نرم افزار

   

   

  طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مبتنی بر تصویر (پردازش تصویر) و همچنین مبتنی بر وب و ویندوز...

 • خط تولید و مونتاژ

   

   

  گروه دیجیتال الکترونیک با توجه به خط تولید و افراد متخصصی  که در این زمینه دارد میتواند مونتاژ قطعات را در انواع بوردهای الکترونیکی با تیراژهای مختلف و با کیفیت بالا به انجام برساند.

 • پشتیبانی کامل و دائم

   

   

  از آنجا که گروه دیجیتال الکترونیک خود طراح و سازنده انواع محصولات و پروژه های نرم‌افزاری سخت‌افزاری است، توانسته پشتيباني کامل و دائمی را بطور نامحدود داشته باشد.